League of Nations
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GW Champ

5 posters

Goto down

GW Champ  Empty GW Champ

Příspěvek  Kačer Wed Mar 14, 2012 6:30 am

http://calcx.wushuang.ws/pvp.html?caDbLbibsabbfbGacabaiaapohananaDaalkaa4aaaaaafOaagnaaewiMbnlybplIbDnMbMnMbMaaaaajaaafaafaabkkaaaaaadlfathaaabkqaaaaaaHaaaa

Asi nějak takhle bych si to představoval ale nwm jestli se mi tahle přesdtava splní Very Happy. Asi to bude chtit realnější EQ pro mě Very Happy .

Kačer

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 20. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

GW Champ  Empty Re: GW Champ

Příspěvek  Pipi Wed Mar 14, 2012 1:26 pm

V champech se sice nevyznám, ale nějak se mi ten tvuj build nezdáSmile Když přidáš na toho knighta 40% demi a 20% neutral redukce tak to vypočítá asuru za 14K +- (ale nevim jestli ten kalk počítá správně)

Pipi

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 21. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

GW Champ  Empty Re: GW Champ

Příspěvek  Velda Thu Mar 15, 2012 3:14 pm

No nevim, mně tý INT přijde fakt nějak málo Smile Poraď se s Leitosem Smile

Velda
Admin

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 19. 02. 12
Age : 34
Location : Tábor

https://leagueofnations.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

GW Champ  Empty Re: GW Champ

Příspěvek  Duskyman Thu Mar 15, 2012 5:43 pm

Ja by som si to v tvojom pripade predstavoval takto Very Happy

Neviem ci si si tam ty priratal jedlo ale ak nie tak s nim rataj pretoze s luna kaligo si +5 dex a +3 str vyhuntis, neni problem.
Na Diabolus ringy si asi este pockas aj na valky armor Very Happy To skor pocitaj so slot ring\glovkou a miesto Valky Armoru +3 dex Silk Robe.
Angel Wing ears by som vymenil za Masquerade.
Takto ked som to upravil, hlavne vdaka jedlu, mozes mat 80 vit a HLAVNE viac int lebo potovat s 2 int by sa ti urcite nechcelo affraid
Tot vse co ma napadlo

http:// calcx.wushuang.ws/pvp.html?caDbLbibqabbkbwaDabaiaapohananaDaalkaa4aaaaaafOaaecaaeweKbnlybplIbDfwbMfwbMaaaaajaaafaafaabkkaaaaaaflfaaaaaabkaaaaabadaaaaaaaiaaaaaHaaaa
Duskyman
Duskyman

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

GW Champ  Empty Re: GW Champ

Příspěvek  Diaz Thu Mar 29, 2012 4:03 pm

Ujasni si svý požadavky a svý možnosti.

Příklad:
Požadavky - aby to dalo při plnejch sp do 40 % dh a 20 % neutral redukcí dmg 13~15K a měl hodně vit
Možnosti - nemám na ro moc času, jídla nebudou, equip bude problém, levly taky

Ať je od čeho se odrazit.

edit: A pak to sem napiš a bude se nám líp radit, když budeme vědět, co potřebuješ Wink

Diaz

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 23. 02. 12
Age : 29
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

GW Champ  Empty Re: GW Champ

Příspěvek  Kačer Tue May 01, 2012 7:50 am

a co třeba něco takového ? Smile http://calcx.wushuang.ws/pvp?caDbLbibeabbqbCazabaiaaoNaaaaaaaaalkea4aaaaaakXaauTaaeueKbnlybplIbDnMbMnMbMeeeeajkkffaffaabkkaaEaaadlfatzataadaaabaafaaaaaaafaaaaauaRaa
kdyžtak budu žrát +6 dexovy jidla . Str bude stačit na to abych daval sleepra na 1 OI. HP to má celkem dost možná kdyžtak vyměnim tu sohee za green feruse . A ty dia ringy taky nejsou zas tak velkej problém. bounce

Kačer

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 20. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

GW Champ  Empty Re: GW Champ

Příspěvek  Diaz Tue May 01, 2012 9:09 am

Green ferus > Sohee
Jsem si s tim půl minutky hrál, odendal jídla a IC lvl 1... no a dal jsem base 70 str (+20 bonus) - zaokrouhleno, nepotřebuješ jídla a můžeš se tak víc věnovat těm plánovanejm dex jídlům. Naproti tomu jsem ubral 3 body z vit... I bez těch dex jídel a IC mi ta dex vychází na 121, což je ze stringů pohoda...

Diaz

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 23. 02. 12
Age : 29
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

GW Champ  Empty Re: GW Champ

Příspěvek  Duskyman Mon May 07, 2012 12:59 pm

Tak takto nejako by vypadala moja predstava

http://calcx.wushuang.ws/pvp?caDbLbibBabaRbJauabaiaaoNfaaaaaaaalkea4aaaaaahzaWuTaaeueKcnlybplIbDfwbMfwbMeeeeajkkffaffaabkkaaaaaaflfaaaataaaauaRaa

Mal by to byt Champion schopny sam expit, tankovat v MSku a aj nieco zabit na GW

Poprosim vase nazory Smile
Duskyman
Duskyman

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

GW Champ  Empty Re: GW Champ

Příspěvek  Diaz Mon May 07, 2012 2:55 pm

Pro tankování v MS je důležitý mít redukce.
Expit se dá takřka s každym champem (není-li to fakt nějaký wtf), důležitý je equip.
Na GW s tim něco sundáš, nebudeš-li zrovna ve stunu (50 % stun rezist je imo málo).
Na hlavě nos FB, alici podle situace.
Do budoucna sežeň raději green feruse (případně matyra/verita) do těch bot. Víc HP je určitě lepší jak SP, které mnohdy nemusíš dopotovávat na max, abys sundal chary jako High Priest.
130 DEX je samozřejmě luxusní záležitost, ze stringů je to skoro instantní cast, nicméně zřejmě se budeš potýkat se stunem. A v tu chvíli budeš muset spoléhat na to, že procastíš než dostaneš stun (ou a nemluvě o dispellech). Nicméně s tou dexou a stringama bys neměl mít problém. A ano, sundat jako první stunerku v boji magnet vs magnet se taky dá (ostatně to je úkol champa), tim by ses pak vyhnul stunu.
Zvážil bych snížení str a zvýšení vit.
A možná by bylo lepší tu str potíčat zaokruhlenou s FB na hlavě.

Edit: Teď jsem rychle ubalil nějakýho takovýdleho champa. Imo pěknej build - všechny staty postačující a imo by to mohlo šlapat na GW pěkně. Ale je to jen kalkulace, kdo ví, jak by to bylo ve skutečnosti.. Oh wait, všimněte si karet v acc - nejsou statový, pač champ ty acc může použít na jiný kraviny (redukce, hide, horong a magmaring c...)

Diaz

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 23. 02. 12
Age : 29
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

GW Champ  Empty Re: GW Champ

Příspěvek  Duskyman Mon May 07, 2012 6:32 pm

To je pravda, najdolezitejsie su redukcie ale treba mat aj dostatok hp.
Ano, 50 vit je naozaj malo na gw... Ale nechcem build zamerany na gw
FB alebo alica to je jasne, pokial budem umierat dam si FB, ak budem chciet vacsi damage, dam si +3 jedlo, budem mat panvicku
Green Ferusa alebo matyra urcite nie, tak malo sp sa mi nepaci Evil or Very Mad . Ten verit by bol prijatelny - ak by som moc umieral
Je pravda ze tych 130 dex je luxus, rozmyslam ze by som ubral trochu dex, pridal vit a dex doplnil jedlom - panvicka
So Str pod 100 nechcem ist, fuj, to nezvladnem jednoducho Very Happy To by mi ostavalo zabijat vsetko uz len asurou...

Po dalsom zamysleni, postujem ovela rozumnejsi build, tento sa ti bude viac pacit (aj mne sa paci viac) Smile
Co sa tyka tych acc. to je jasna vec, tie budem menit podla potreby, koniec koncov, dex je jeden z najprisposobivejsich statov

Odkaz

Tie dva str body navyse su tam pre pripad, ze by som glovky zamenil za ringy mantisom + mozem slobodne menit aj zbran, aj alicku
Vit je 70 - to je uz celkom slusny stun resist aj ked nie este idealny + budem mat dostatok hp aby som v msku prezil aj defense disregard utoky
Duskyman
Duskyman

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

GW Champ  Empty Re: GW Champ

Příspěvek  Diaz Mon May 07, 2012 6:37 pm

Tak ten nový build se mi líbí víc. Ale jak jsem ti psal ve hře - je to především na tobě. Ten build by mě vyhovovat tvým požadavkům a tvýmu stylu hry, ne mě Smile Samozřejmě mě velmi těší ta změna vitality, určitě nebudeš litovat (doufám Very Happy) A přeju hodně fragů Wink

Diaz

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 23. 02. 12
Age : 29
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

GW Champ  Empty Re: GW Champ

Příspěvek  Duskyman Mon May 07, 2012 6:56 pm

Mne ten druhy build tiez vyhovuje viac, predsalen 50 vit je kravina - na pvm nepotrebujes ziadnu a na gw to je tiez na nic.
130 dex budem mat s green saladom, co si vyhuntim s panvickou. Ked chcem luxus, musim si ho dovolit Smile
Duskyman
Duskyman

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

GW Champ  Empty Re: GW Champ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru