League of Nations
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Body

2 posters

Goto down

Body Empty Body

Příspěvek  Kačer Wed Mar 21, 2012 4:15 pm

I když je ted hlavní prioritou Gw equip expení. Tak co kdyby se zavedlo bodování jako na starém Czechru . Pro spestření pobytu v guildě. Je to jen návrh když budete proti tak budu ticho. Very Happy

Kačer

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 20. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Body Empty Re: Body

Příspěvek  Velda Sun Mar 25, 2012 2:19 am

Jsem rád, že se ti líbil starej systém Kačere Smile Taky jsem uvažoval o jeho zavedení. Rozhodně si myslím, že je to dobrý nápad. Takže:
Každý člen gildy získává:

Za každou účast na GW- 2 body
Za každou účast na GA- 2 body
Za Zásluhy ------- 1 až 5 bodů


Legenda:
GW... Guild Wars
GA... Guildovní Akce
Zásluhy... Půjčení EQ, pomoc při expení atd atd..

Tabulku bodů budu upravovat v excelu buď já nebo tzv. Guild Man (kterého jmenuji). Tabulka se bude vždy aktualizovat v průběhu jednoho týdne.

Každý člen má nárok na 1ks Old Card Album pokud dosáhne 50 bodů ALE POUZE v případě, že budeme chodit na GW v slušném počtu a budeme obsazovat hrady!
V opačném případě budou mít body význam pouze co se týče Guild akcí (potom se také rozdělí věci pouze z guild akcí podle bodů). Stejně tak pokud dotyčný hráč nebude na Guild Wars používat White Poty nebo Blue Poty (popřípadě další potřebné věci), nebudu ho moci odměnit!

Dalším "pravidlem" jest: Každý člen gildy má minimálně jednou měsíčně nárok na odměnu Smile tzn. že kromě OCA budu samozřejmě rozdávat ostatní "bordel" z hradních truhel Smile (na gild. akcích si to rozdělíme hned).

Velda
Admin

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 19. 02. 12
Age : 34
Location : Tábor

https://leagueofnations.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Body Empty Re: Body

Příspěvek  Velda Mon Mar 26, 2012 9:44 pm

Ještě dodatek.. nebo jsi myslel to bodování co se týče vkládání itemů do gild skladu atd? Smile Já jen že to bylo celkem složitý a bylo s tim dost práce Very Happy

Velda
Admin

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 19. 02. 12
Age : 34
Location : Tábor

https://leagueofnations.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Body Empty Re: Body

Příspěvek  Kačer Sun Apr 01, 2012 11:25 am

Myslel jsem to co už jsi tady rozepsal . jocolor

Kačer

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 20. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Body Empty Re: Body

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru