League of Nations
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Combat Knife

2 posters

Goto down

Combat Knife Empty Combat Knife

Příspěvek  Kexa Sat Feb 09, 2013 9:47 pm

Zdar, asi sem to napsal do spatnyho topicu ale byl bych vdecnej kdyby ste mi stim pomohly. Dělám quest na CK to znamena kupa štěstí ale taky nejaky to hunteni proto vás chci poprosit pokud mate nejaky veci a mohli by ste je postradat tak bych byl vdecnej popripade kdyby se nekdo nudil a tak hunteni.
Je to jeste : 17 goldu a Ilusion flower kterou si sezenu de mi o ty goldy kdyby nekdo mel. Kameny ktery jsem dostal pokud vubec dostanu tu spravnou skupinu... tak sem nazev kamenu dopisu. Takze Diky za pomoc uz dopredu Smile

Kexa

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Combat Knife Empty Re: Combat Knife

Příspěvek  Velda Sun Feb 10, 2013 10:13 am

Goldy bych nějaký měl mít snad, popřípadě ti seženu Wink

Velda
Admin

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 19. 02. 12
Age : 34
Location : Tábor

https://leagueofnations.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Combat Knife Empty Re: Combat Knife

Příspěvek  Kexa Mon Feb 11, 2013 5:17 pm

No... tak ty prvni veci uz mam a prvni cast questu splna ted uz jsou na rade kameny:) To znamena: Agate(Arc Angeling), Muscovite(Ogretooth[Tirfing]) a Cintrin(Chimera)... Takze kdyby ste nekdo nejakej z tech kamenu meli nebo ste se nudily a zasli nejakej vyhuntit bych vam vdecnej + kdyby ste videli na trhu tak dejte vedet Smile Za velkou pomoc rád na oplátku dám nejakou odmenu v podobe Rock Star badgu Proxy mantaku nebo neceho... Předem diky moc vsem co mi pomohli pomahaj nebo pomužou.

Kexa! Smile

Kexa

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Combat Knife Empty Re: Combat Knife

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru