League of Nations
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turnaj guild 2012

+4
kim11
Kexa
Velda
Pipi
8 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Turnaj guild 2012

Příspěvek  Pipi Thu Jun 14, 2012 10:42 am


Pipi

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 21. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Pipi Thu Jun 14, 2012 11:06 am

složení 6 lidí:

profa - máme
hw - máme
stringy - máme
sacri - nemáme
bomber - skoro bude
champ - máme
sniper - máme
hp - nemáme (jen priesty)

teď jen poskládat nejvhodnější složení Very Happy, akorát já na turnaj nemam žádnou vhodnou postavu Sad

Pipi

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 21. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Velda Sat Jun 16, 2012 12:55 am

Tak já bych do toho rozhodně šel Smile Prosím, pište sem kdo má zájem, ať víme kolik nás bude. Mohli bysme případně udělat dva týmy, pokud by byla dostatečná účast. Rozhodě to chce ale teď dost máknout, pokud máme pomýšlet alespoň na nějaké slušnější umístění. Za týden se toho dá udělat spousta, já teď budu mít volno, takže se budu snažit vyhoupnout alespoň na 95 lvl. Dále by to chtělo Čurdu dostat na clowna, doexpit Kexu na HP (pokud bude povoleno assu), vyexpit palacha za kterého by hrál asi případně Grrond, doexpit Damianka na 90+ lvl, vyhuntit chybějící equip a vyřešit další alternativní postavy. Je tam hrozně moc možností, jak to zahrát např. stunnerka na sacri, snipa, sinx, 2 champové atd atd..takže sem pište vaše nápady. Nechceme přece dopadnout jak minulej turnaj i když ani to nebyl žádnej fail na to jaký jsme měli složení Wink Zkušené hráče na to, abychom se slušně umístili máme. Navíc bych chtěl naplánovat pár tréninků, ať každý víme co a jak a svědomitě se připravíme! Další věcí je přesun postav na jiné účty=2M, aby mohli případně hrát i další lidi, kteří nemají potřebnou postavu.

Videa z minulého turnaje: https://www.youtube.com/results?search_query=turnaj+gild+czechro&oq=turnaj+gild+czechro&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=youtube.3...2924.5980.0.6133.19.17.0.0.0.0.335.2037.10j4j1j2.17.0...0.0.3DrGVtmj6iI

EDIT: Jsem myslím schopnej sehnat i případné posily. Např. PlayPriesta, co za nás hrál na minulém turnaji nebo Portmena atd.

Velda
Admin

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 19. 02. 12
Age : 34
Location : Tábor

https://leagueofnations.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Kexa Mon Jun 18, 2012 7:54 am

Zdarec. Já jsem pro každou "špatnost", takže se mile rád přidám. Bohužel muj papír priest je dělanej na solo exp na anubech Sad xD To znamená že (low-vit) SG a stun je pro nej smrtelná kombinace... Takže pokud bych se měl turnaje zúčasnit za mého priesta tak to nebude žádná slává Sad Osobně sem schopnej zahrád každej char ale v poslední době preferuju FS chary Very Happy

Tak bohužel v tomhle týdnů dělám poslední čast závěrečných zkoušek. Bohužel nebudu krom pondělí (dnes) moc aktivní ve hře pokud by ste byli takoví borci a vytáli mě někde a mohl bych bejt afk bylo by to ideální samozřejmě stim moc nepočítám a bude se snažit se tu ukazovat. Ale jak říkám UT ST CT paséé bohužel Sad

Ted k tý taktický stránce... osobně přímo stimhle typem turnaje nemam zkušenost ale předpokládám podle videa a logiky že to bude magnet na magnet (pokud se mílim tak sorry Very Happy) Nevim jaký problémy mají ostatní guildy se stunem protože jsem byl asi 2x na gw ale u nás je ten stun poměrně hodně a dlouho. Takže to vypadá že to bude chtít dobrýho rychlýho priesta co se umí ohánět... xD Jinak nevim jaký tu jsou stratéci u ostatních guild ale bude to chtít moment překvapení a nějakej hodně nečekanej tah, protože si myslim že s defenzivnim typem hry je nemůžeme porazit. Je to samozřejmě o eq... mít ho full na každym charu a mít adv 99/70 tak je to taky o něčem jinym to se pak dá taktizovat. Jinak todle rozhodnutí a taktika je samozřejmě na Veldovi a vedení guildy, neberte to jako nějakej plán spíš jako věci který budou hrát obrovskou roli Smile Např. by nebylo špatný sehnat stalka s non-stun eq Very Happy:D:D:D:D:D 99dex 99 int zbytek vit a mít HW čistě na gambo ale v těhlech podmínkách asi nereálný... řikám přiklad Very Happy

Pokud by měl nekdo zájém mam upravený AHK na F1 a F2 zapnete držite daný tlačitko a jezdíte kurzorem(myší)... nic se nemačká jen se drží tlačítko!!! Luxusní věc na DS a skily co nemaji cast( bash, CT) samozrějmě to funguje i u ostatních skilů Smile jinak čistý AHK se dá bezproblému stahnout na netu www.autohotkey.com... to co používám já je upravený s autoclickerem. Bere se to jako cheat asi ale pokud se nepřiznáte tak se to nedá téměř zíjstit.
Jinak se ještě podívám na grf ale asi by to chtělo zajistit nejaký slušný RCX protože to grf asi budou mít dobře zabezpečený. Pokud máte někdo jinej nějaký jiný vychytávky tak sem snima :p A byl bych rád kdyby se těhlech poslední pár řádků nedostalo do samotný hry, kdyby to zustalo u členů LoN a na tomhle forku. Diky

PS: pokud sem choděj GM nebo nějací lidi co by stim měli problém tak to radši smaž Veldo xD

Kexa Smile

Kexa

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Velda Mon Jun 18, 2012 3:59 pm

No na to HPčko by to chtělo někoho vytáhnout..vzhledem k tomu, že je to PvP prostředí a bude asi povolený assu.
Podle mě bude málo týmů, který budou mít stunnerku. Řekl bych, že se budou snažit poskládat takovou základní partu (stringy, HP, sacri, proff, HW, bomber). Tohle mi asi bohužel jentak neposkládáme, protože by bylo potřeba překlopit někoho na to HP a dalšího na palacha a nejlépe ještě Čurdu na clowna a dále doexpit chary na vyšší lvl alespoň 90+. A to nepočítám s tím, že u nás není tolik marců a dalšího potřebného equipu na ten turnaj+spotřebák. Je to hrozně práce a podle mě se to nedá do konce měsíce stihnout.

Budeme muset hrát s tím co máme k dispozici a jak píše Kexa-překvapit a hrát chytře. Napadly mě už různé varianty, tak bych byl rád za každý váš názor.

Beru v úvahu složení, které bysme byli schopni v tuhle chvíli složit (popř. za týden)

Dmg sestava: stringy, hp, proff, HW, bomber, champ alternativa
2. Dmg sestava: stringy, hp, proff, bomber, champ, champ
Long Range sestava: stringy, hp, proff, HW, bomber, sniper
2. Long Range sestava: stringy, hp, proff, bomber, sniper, sniper
HW sestava: stringy, hp, proff, bomber, HW, HW
Linker sestava: stringy, hp, proff, bomber, linker, linker
Stun sestava/Acoustic rhythm: stringy, hp, proff, HW, bomber, dancerka. Tahle sestava mi přijde docela dost variabilní. Nejlepší by bylo, kdyby jsme místo proffy sehnali sacri (ale zase vzniká problém chybějícího dispellu) a měli clowna i gypsy. Potom by se s tím daly dělat celkem slušný věci proti jakýkoliv sestavě Smile. Hodně by samozřejmě záleželo na skillu gypsy a clowna, protože by museli problikávat stringy a hned nahazovat IS. V momentě kdy by nebylo IS, tak gypsy může stunovat, pod kempem by se drželi jen pneumy.

Samozřejmě pokud by bylo kvalitní sacri, tak se hned nabízí mnohem víc možností.

Počítám s lidmi, kteří by se mohli zůčastnit:
Nuclear- proff/HW
Velda- HW/HP
Pipi- případné sacri? nebo napiš za co bys rád hrál, páč u tebe vůbec netušim Very Happy a WS ani ninja nebudou na ten turnaj moc ideální no
Kexa- HP/případné sacri
Kim- sniper
Grrond- HP/případné sacri
Čurda- stringy
Damianek- bomber
Tonda- dancka/HP
Kačer- champ
Leitos- champ
raketa- sniper (bývá teď ve hře?)
Ericko,Alex,JakoZaMlada,Crixus- ???

Tzn. že teoreticky bysme těch 12 hráčů na 2 týmy složili.

Equip: Marc do armoru (popř. ED), nejlepší je mít dva unforzen armory, pokud se vám jeden zlomí. (jestli nebudou protecty), green ferus do bot (když nemáte, alespoň matyr/verit/vidarky), noxious do garmentu (popř. raydric na switch), headger- FBeret!!, accesorka- rosary s alligatorem, rosary se smokiem, popř. glovka se zeromem, middle a low headgear- na DEF a proti statusům, zbraňe jsou individuální u každého, ale asi budou nejlepší BG zbraně. Hlavní jsou redukce!
Samozřejmě že nejlepší by bylo, aby byl každý trans a měl tudíž kusy equipu pro trans postavy (tidal kombo atd) nebo BG set.

Spotřebák: CWP, BP, Berry kolik kdo unese na každý zápas. Dále authoritative badge alespoň 2 ks na každý zápas, panacea, green poty, speed poty alespoň 5ks od každého.Další spotřebák individualní(gemy,crystal fragmenty atd.) Na každý zápas se chodí v přetížení na 89%!!! tak s tím počítejte. Snad jsem na nic nezapomněl, kdyžtak připíšu.

PvP prostředí: Jak je již vidět z videí, boje probíhají v PvP prostředí, tudíž skilly jako Jupitel Thunder nebo Charge Arrow odhazují! Minulý turnaj jsme s tím měli celkem problémy a pohořeli jsme na tom. Takže, je potřeba s tím počítat a stavět na tom. Jedna šikovná HW dokáže jupíkem celkem dost slušně rozhodit kompaktní kemp tak, že protihráči lítaj po celý PvP místnosti Smile Projděte si i další skilly, které mají podobný účinek nebo na GW nefungují, ale v PvP ano, může to pak být velká výhoda. Další věcí je, že v PvP není snížený dmg jako na GW a funguje zde assumptio. (svitky nejspíše povoleny nebudou)

Na RCX a případných podobných věcech se domluvíme na mumble nebo ve hře.
Pokud mě ještě něco napadne, tak to editnu.

Tak pište další svoje názory a nápady Smile







Velda
Admin

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 19. 02. 12
Age : 34
Location : Tábor

https://leagueofnations.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Velda Wed Jun 20, 2012 1:27 am

Předběžně!

Datum: 1.7.2012 cca 18:00 - 22:00
(sestava je vyloženě předběžná, ale už jsem to alespoň zaregistroval)

Složení 1. týmu:
Stringy(Clown)- Čurda
Priest (HP)- Kexa
Proffa- Nuclear
Crusader- Pipi (kua jakej tam máš nick u toho cruse?Very Happy)
Champ- Leitos
High Wizard- Velda

Výměny hráčů jsou čistě otázkou domluvy a toho, zda budou na požadovaném lvlu (alespoň 90+) a s potřebným equipem (dá se případně doplnit od ostatních hráčů).Také jsem bral v potaz hráče, kteří se hodně angažují nebo mají dost zkušeností.

Složení 2. týmu:
Pište sem prosím, kdo byste rád byl kapitánem druhého týmu a kdo byste byl schopný dát ty lidi do kopy. Já vám je klidně seženu, obepíšu a vyřešim ty věci okolo, ale od kapitána očekávám, aby mi napsal komplet sestavu hráčů se kterou by rád hrál a měl už pomalu v hlavě název gildy za kterou bude náš druhej tým hrát (viz. SLONI Very Happy, aby nás to něják prezentovalo jako druhou partu). Můžeme se domluvit i ve hře. Pokud se nedomluvíme a nebudete schopný se zapojit, pak počítejte s tím, že se turnaje zúčastní pouze 6 vybraných hráčů z gildy a spousta z vás toho bude dost litovat. Takže zapojte mozky, nestyďte se, snažte se a pište. Smile Poslední možnost pro přihlášení týmu je 24.6. !!! (přes PM Twinovi na czechro fóru)

P.S.Ještě jsem se neptal Smrtaku atd., zda jdou na turnaj..Klidně se jich zeptejte, celkem by mě to zajímalo..Mohli bysme tak získat posily, ale naopak by to možná některé lidi vyřadilo z turnaje.

Velda
Admin

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 19. 02. 12
Age : 34
Location : Tábor

https://leagueofnations.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Kexa Wed Jun 20, 2012 7:09 am

Okey. Jen tam vidim malej problém... Já se o výkendu bud zaměřim na exp muzu se pokusit dát HP ale nevim jestli to HP pak zvladnu vytahnout na 90+ a nebo ten exp nebudu hrotit a pokusim se sehnat marca nebo ED ale oboje(exp + eq) se mi nejspiš nepovede zvladnout Sad Tak se chci zeptat na co se mam zaměřit jestli by se našel marc nebo ED napučení na ten turnaj pak mužu hrotit exp.... Tak jak teda?Very Happy

Kexa

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  kim11 Wed Jun 20, 2012 12:23 pm

hroť exp ja se pokucim vysekat 2x marc c Wink nebo marka a ed Wink

kim11

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 25. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  MarsalMarinovsky.Damianek Wed Jun 20, 2012 12:37 pm

já klidně pudu do 2 týmu ale pipin by mohl s nama jako dalsi vudce je jako tvoje pravá ruka veldo.Smráci pudou ale za sebe

MarsalMarinovsky.Damianek

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 11. 04. 12
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Duskyman Wed Jun 20, 2012 9:15 pm

MarsalMarinovsky.Damianek napsal:já klidně pudu do 2 týmu ale pipin by mohl s nama jako dalsi vudce je jako tvoje pravá ruka veldo.Smráci pudou ale za sebe

Prvy tym bude taky all-star, reprezentacny, takze pipi nemoze ist do druheho. Potrebujeme tam to najsilnesie co mozeme ponuknut. Wink
Duskyman
Duskyman

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Velda Wed Jun 20, 2012 11:26 pm

Leitos má pravdu, ale to neznamená, že druhý tým má být horší. Naopak počítám s tím, že překvapíme právě druhým týmem, protože se zde nabízí zajímavé možnosti, jak to složit. Už jste se nějak dohodli kdo bude kapitán a kdo bude v druhém týmu? Mě napadl Grrond- měl vždy sklony k velení, akorát jsem ho tu teď dlouho neviděl. Nebo Kim- umí dobře zařvat Very Happy a co se týče organizace, tak bych mu věřil. Tak se nějak vyjádřete.

Velda
Admin

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 19. 02. 12
Age : 34
Location : Tábor

https://leagueofnations.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Pipi Thu Jun 21, 2012 4:43 am

Ještě kačer by se měl teď o víkendu vrátit, tak uvidíme jestli bude chtít jít do druhýho týmu, ale jak ho znám tak nevim no Very Happy
k tomu crusovi: když ho dám na 95 +- a seženu goibnes set (mam zatim jen boty) tak vytáhne 18-19K HP což je podle mě celkem slušný, a ještě je potřeba co nejdřív vytáhnout nucleara na hw ať snim můžu expit, ale to se snad teď do víkendu stihne, crus ma zatim lvl 62 a bude to čistě sacri build (vit, dex)

Pipi

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 21. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Kexa Thu Jun 21, 2012 7:52 am

Veldo uvažoval si nad sniprem do prvního týmu? Mohl by tam spravit docela dost pokud by na nej nesla příma dmg a byl by dobře připravenej mohl by i rozhodnout... ankle past, sleep past, sp past, popřípadě ta odhazovací mrcha...+ jeho dmg DS, sharp (a ten skil co si zminoval change arrow tusim),detect... To je všechno krasně využitelnej materiál!!! Stim že sniper by musel bejt fakt dobře připravenej a to si předevšim s potama a hlavně věcma na SP. Ale nadruhou stranu nevim, co za char by měl nahradit... Je to na pováženou no.. samozřejmě by mohl přijemě překvapit i v druhym týmu ale tam se bojim, že bez magnetu by do nej šla hrozna dmg... Jo a jestli ma jit damianek do druhy týmu tak je zbytečný aby chodil za crea bez stringu a deva to at radši veme tu jeho wizznu nebo toho jeho sage... Asi to fakt chce kapitána pro druhej tým co by si to zorganizoval Very Happy

Kexa

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Duskyman Thu Jun 21, 2012 8:14 am

Ja som na sniperom tiez rozmyslal. On by mohol v podstate nonstop im minat poty z dialky. Mohli by sme si drzat odstup od bombera, a sniper by ostreloval. SP by mu mohol hadzat profa, kedze budeme mat odstup...

Ozaj a ako to bude s bojmi? pojdeme priamo proti nim alebo popri stene? V druhej moznosti by Champ mohol vyuzit cloak, co by nebolo na skodu. Skombinovany so speed potom by bol smrtelny. Musime ich nejako prekvapit, ale tak, aby sme neprekvapili zaroven aj seba Very Happy Napr. obehnut to okolo a skupinovo hidnut, champ by ich natiahol do pasce a potom by sme ich porubali na ich vlastnom magnete affraid . Tu by sa dalo uvazovat o zlozeni sinX, WS, Champ, Champ, Prof, HP. Samozrejme, su to len take utopicke predstavy po ranu takze to neberte vazne Very Happy Ale stalo by to za to to skusit Twisted Evil
Duskyman
Duskyman

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  kim11 Thu Jun 21, 2012 12:04 pm

kdybych sel za snipa tak bych měl aspon 30-50 BP a par bery tak o sp byste se staran nemusely kdyby neměli phena a sacry tak si wizna ani nezakasti a kdyby tak by potrebovala pneumu a od toho by bylo HW nevim to jistě ale mohl bych palacha odrazit i na vzdalenost aby spadly sacry ale to by chtelo vyskouset a nwm kolik maj dosah

kim11

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 25. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  MarsalMarinovsky.Damianek Thu Jun 21, 2012 1:33 pm

hele ja vim že bych šel jedině za bombera za nic ineho to raci nepudu 2 stringy by se daly zohnat.

MarsalMarinovsky.Damianek

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 11. 04. 12
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Velda Thu Jun 21, 2012 2:46 pm

Jasně že jsem uvažoval nad sniperem, byl by dobrej jenže je tam pár věcí proč ho nezvolit. Na pasti tam absolutně nebude čas, jakmile by chtěl hodit past tak proti zkušenějšímu týmu hned umře. Musel by mít fakt fešnou dmg, protože by jsme pak museli oželet buď HW nebo champa a čím to tam pak chcete vymlátit? Snipu tam každej upotuje a věřte tomu, že sacri budou mít ve většině týmů. PW budou mít složení jako my, akorát místo champa budou mít bombera a v druhém týmu budou mít přesně to samé složení jako my, akorát všichni budou trans s full equipem. Sniper by byl dobrej jedině se status lukem (plankton, magnolie atd), jenže prostě tam pro něj nezbývá místo vzhledem k tomu, že je jen 6 hráčů a nebyl by pak dostatečný dmg.

Leitos ta věc s hidem se mi hodně líbí Very Happy musíme to probrat ještě..na taktiku je ještě času dost..

Hlavní je teď přihlásit druhej tým. Stringy i magnet by se teoreticky do druhého týmu sehnali. Stringy má Leitos, tak by je někomu půjčil a na sage mám přítup já, jen tam není magnet ještě nebo by se stihnul vyexpit nějakej. Sranda by byla, udělat toho sage 1 VIT, bombeři by si neškrtli Very Happy

Velda
Admin

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 19. 02. 12
Age : 34
Location : Tábor

https://leagueofnations.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  MarsalMarinovsky.Damianek Thu Jun 21, 2012 3:21 pm

Very Happy no ta vec s hidem je pekna mno Razz Very Happy

MarsalMarinovsky.Damianek

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 11. 04. 12
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Duskyman Thu Jun 21, 2012 8:11 pm

Hunt all the Smokies!!
Duskyman
Duskyman

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  MarsalMarinovsky.Damianek Fri Jun 22, 2012 10:57 am

ja musim vyhuntit 4 karty do turnaje a asi 5k bomb na smookiho asi nebude cas

MarsalMarinovsky.Damianek

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 11. 04. 12
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Diaz Fri Jun 22, 2012 2:20 pm

Jen taková glosa...
6 lidí je málo, rozhodna každičká chyba. Umře jeden, umře zbytek.
Ohledně sestavy - stringy, prof, devo, hw jsou základ. Pak dva chary z nabídky crea/champ/sniper/sin cross/hp/hw. Zvažte možnost nahrazení HP -> champ, bude-li zakázáno assu, ress a budete schopni oželet lexu.

Prof
Magnet > dispell. Quag/sg v magnetu a jsou problémy jak prase. Dispell na crea, profu, nabíhajícího champa.

Stringy
Stringy-jabka-riff; stringy-jabka-riff... neočekávám, že by ti vydržela linka, takže nad tarotkama netřeba uvažovat, frost joke zkus a uvidíš, jesli někoho nachytáš.

Devo
Držíš profu, crea, stringy, hw. Když se zasekneš, použij first aid. Na házení křížů nejspíš nebude čas.

HW
SG-ganbo-SG-ganbo-SG-ganbo... prohoď soupeři quag nebo sg do díry v magnetu a seš king. SG 1 má myslim kratší cast jak lvl 10, tak do děr házej lvl 1, pokud nestíháš lvl 10.

Crea
Protekty, SPP, bombíme profesora, paladina, nabíhajícího champa.. to s vysokou vit.

Stůjte co nejvíc na sobě (kvůli SPP), přesto se snažte dodržovat klasické rozestavení first-line--middle--assholes.
Upřímně guys, LoN jsou nejspíš outsider. Magnet vs magnet asi nebude to pravé ořechové, takže je musíte nějak přechcat. Napadlo mě třeba... jít primárně po wizně. Sundáte wiznu, jdete přes pneumy a máte vyhráno (ehm tedy pak samozřejmě sundat professora). Sundejte stringy, podispellujte a máte vyhráno.. atd.
Tak good luck, ať se vám vrátí matroš, co do toho vložíte... a udělejte nějakej úspěch (o:

Diaz

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 23. 02. 12
Age : 29
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Kexa Sat Jun 23, 2012 8:18 am

+1 Diaz Very Happy

Ono něco na tom vyřazení priesta je... ale zase nadruhou stranu bez lexy... a hlavně bez recoveru... nevim no...
Neberte to tak, že priesta hraju já tak že chci bejt v prvnim tymu to vubec ne pokud se vymysli reseni a priest bude zbytecnej tak si rád zalamim se zbytkem Very Happy


PS: Diazi... proč ty natavíš? když už i já odpource low ratu sem se nechal ukecat Very Happy tak by si taky mohl rozhejbat svoje zarezlý "Fka" a přijit nam pomoct za nejkou "nepotřebnou" postavou... stun by si zvladl mačkat ne?:p

Kexa

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Diaz Sat Jun 23, 2012 8:50 am

Protože jsem se z tý kocoviny jednou dostal... a když jsem znovu zkusil pít, absinth v bláto proměněn byl...

Diaz

Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 23. 02. 12
Age : 29
Location : Pardubice

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  kim11 Sat Jun 23, 2012 11:40 pm

mam jednu možnost kterou bych ete vyskoušel týka se to sestavy snip se bude hodit kdyz budou mit magnet a ne pneumi jak jsem dnes vyskousel na PVP hazel jsem si tam s lidma z jedny strany na druhou Very Happy skoro bez hnuti Very Happy tak bych prerusil sacry a kecer by to mohl vjlidu skocit nebo bych to hodil nazed a nekdo v cloaku by se tam obevil a zas asuru nebo bych odhodil champa co by k nam snapnul nebo jim rozhazoval kemp je to o moc rychlejsi nez jupik ale bojim se dost bomb a dapšího cat


kim11

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 25. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Kačer Sun Jun 24, 2012 7:09 am

Velda napsal:Hlavní je teď přihlásit druhej tým. Stringy i magnet by se teoreticky do druhého týmu sehnali. Stringy má Leitos, tak by je někomu půjčil a na sage mám přítup já, jen tam není magnet ještě nebo by se stihnul vyexpit nějakej. Sranda by byla, udělat toho sage 1 VIT, bombeři by si neškrtli Very Happy

Druhej tým se mi zdá o ničem je to akorát ztráta potu a bez equipu.... Takže já dotoho nejdu. No

Kačer

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 20. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru