League of Nations
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turnaj guild 2012

+4
kim11
Kexa
Velda
Pipi
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  kim11 Sun Jun 24, 2012 11:08 am

Kačer napsal:
Velda napsal:Hlavní je teď přihlásit druhej tým. Stringy i magnet by se teoreticky do druhého týmu sehnali. Stringy má Leitos, tak by je někomu půjčil a na sage mám přítup já, jen tam není magnet ještě nebo by se stihnul vyexpit nějakej. Sranda by byla, udělat toho sage 1 VIT, bombeři by si neškrtli Very Happy

Druhej tým se mi zdá o ničem je to akorát ztráta potu a bez equipu.... Takže já dotoho nejdu. No

jj kačer má recht sage s 1 vit by tam neměl co dělat stačily by 2-4x ds a bylo by po něm tak dobre se to zas nepotuje

kim11

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 25. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Velda Sat Jun 30, 2012 7:29 am

Takže jak to bude v neděli? Kdo tu bude a kdo ne? Slyšel jsem, že Kexa a Čurda tu možná nebudou. Promýšlel jsem alternativní řešení a vyšlo mi tohle:

Stringy jsou každopádně potřeba, tzn. že pokud tu Čurda nebude, tak ať si změní heslo a dá login někomu spolehlivému (Pipi, Leitos), následně se vybere náhradník, který tu v neděli bude a za ty stringy by šel. Pokud tu nebude Kexa, taky by bylo fajn, kdyby dal někomu login nicméně jelikož se nestihlo udělat HP, dost vážně bych popřemýšlel o možnosti nahrazení priesta jiným charem. Možnosti jsou následující:

a) Místo priesta by šel Kačer za champa tzn. (sestava- proff, stringy, HW, sacri, champ, champ)
b) Místo priesta by šel Tonda za stunnerku. (proff, stringy, HW, sacri, champ, stunnerka)
c) Místo priesta by šel Kim za snipera (proff, stringy, HW, sacri, champ, sniper)
(sinxe, crea ani druhou HW momentálně k dispozici nemáme, alespoň ne na samostatném účtu)

Napište kdyby vás napadli ještě další možnosti. Taktiku probereme v neděli, pokud se to podaří, měl bych tu být někdy kolem 14:00. Potřebuji ještě navařit, navíc mi chybějí 2 lvly do 90, to nevím jestli se stihne. Bohužel teď nemám tolik času, horší období si Twin pro turnaj vybrat nemohl Razz

Velda
Admin

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 19. 02. 12
Age : 34
Location : Tábor

https://leagueofnations.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  kim11 Sat Jun 30, 2012 9:22 am

mno stun odjel na tábor Very Happy a ja tu taky nebudu možná

kim11

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 25. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Velda Sat Jun 30, 2012 11:20 am

kim11 napsal:mno stun odjel na tábor Very Happy a ja tu taky nebudu možná
Aha, no tak to uz je prusvih ale celkem.. Kime ty se tu snaz bejt, protože jestli nedojde Čurda nebo Kexa, tak si zahraješ na 100% Smile

Velda
Admin

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 19. 02. 12
Age : 34
Location : Tábor

https://leagueofnations.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  kim11 Sat Jun 30, 2012 11:30 am

ok ale nemam marka Sad a holka odjíždí v pondělí ráno na tejden prič tak prave nejspíš budu v neděli s ní

kim11

Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 25. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Duskyman Sat Jun 30, 2012 5:42 pm

Ja pridem az okolo piatej, skor to nepojde Neutral
Duskyman
Duskyman

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Duskyman Sat Jun 30, 2012 7:29 pm

Duskyman napsal:Ja pridem az okolo piatej, skor to nepojde Neutral

A mozno vobec... Ak pojdem na navstevu affraid

edit: Len taka myslienka - bez assumptia na ten turnaj vobec nemusime ist...
Duskyman
Duskyman

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Kexa Sat Jun 30, 2012 9:59 pm

Ja s Čurdou by sme to měli stihnout na 90-95%. Pokud nebude na silnici auto-moto zacpa. Čurda stringy a ja vemu gypsinu 84 lvl takze by mohla neco spravit
ale nejspíš dorazíme těsně před 18:00. Nevim jak to je stim asu necetl sem pravidla ale pokud je povoleny tak to budou nekonecny boje... Smile

THE PRO... MY TU BUDE....SNAD Very Happy:D:D

Kexa

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Velda Sun Jul 01, 2012 11:13 am

Ok Leitos, tak se na to vykašli ty srabe Very Happy Nejsme žádný béčka, bez assu to bude sice velká nevýhoda, ale já tam jdu, protože si chci zahrát jestli na to nemáte čas, nikdo vás nenutí..

Velda
Admin

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 19. 02. 12
Age : 34
Location : Tábor

https://leagueofnations.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Pipi Sun Jul 01, 2012 2:15 pm

hmm vypadá to zajímavě, necelý dvě hodiny do turnaje, online dva lidi a ještě u sebe mam 4K pisku co potrebujou svařit Very Happy

Pipi

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 21. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Duskyman Mon Jul 02, 2012 1:18 pm

Tak sa ospravedlnujem za tie kecy co som pisal vyssie. Bez assu to bolo super Very Happy. Pekne ste to zahrali, ja som to pokazil... V jednom zapase som sa nechal vybombit, v dalsom som pofailil co sa dalo... Nabuduce to bude lepsie, musim si zohnat dva diabolusy so zeromom, nech skocim vsetko co mi prijde do cesty.
Duskyman
Duskyman

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Pipi Mon Jul 02, 2012 2:00 pm

Čekal jsem že si neškrtnem, ale nakonec to šlo. Taky jsem udělal pár chyb, který nás stály aspoň jedno vitězství, ale bavil jsem se. Díky všem za účast. Very Happy

Pipi

Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 21. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Duskyman Mon Jul 02, 2012 6:54 pm

Tu je odkaz na video od Fusky: http://www.uloz.to/xjeH5HE/turnaj2012a-avi
Duskyman
Duskyman

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Kexa Mon Jul 02, 2012 7:35 pm

Co si budem řikat... pěkná akcička Smile šileně nás oslabilo to že sme nemeli Asu a nakonec by se hodil recover i pneuma ale popravde mě to za tu gypsinu mrtě bavilo. Bohužel chybel priest no ale po bitvě je každý genrál jak se řiká Smile Super akce určitě bych byl pro si to nekdy zopakovat popřipadě s vetšim počtem lidi by to byl ideál:) podle reakcí jsme uplnou ostudu neudělali předvšim nás zachranil Leitos Smile
Už sem moc tešim na GW za gypsinu :p :p :p bohužel jak jsem psal do absencí tedle tejden na 95% bez Čurdy Sad
(nevim jak příští)


Ale co..... LoN THE PRO GUILD Laughing Laughing Laughing

Kexa

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 02. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Duskyman Mon Jul 02, 2012 10:35 pm

Kexa... Mozno zachranil, ale aj prehral. Bez vas by som nespravil nic. Co ste mi naservirovali, to som skocil Wink
Duskyman
Duskyman

Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 13. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Velda Wed Jul 04, 2012 4:31 pm

Jsem rád, že jste se bavili, mě to taky moc bavilo Smile Bez assu, priesta a creatora to alespoň byla pořádná challenge Very Happy Zahráli jsme dobře, až na pár chybek jsme plně skillfull parta alespoň v tomto složení a to je povzbuzující Smile Na Iscariot jsme rozhodně měli, rozhodlo pár nepozorností a větší rozvaha..a taky speedpoty Very Happy

Podle mě to Leitos napsal hezky, on by si ani neškrt bez dobrýho týmu..Ta první hra nám vyšla, potom už se mi hůř odhazoval creator (ostatně jako často kvůli tomu stunu Very Happy nebo stěnám), Nuclearovi se hůř dispellovalo a udělali jsme tam pár blbostí. Možná to chtělo víc se do nich tlačit, ale zase jsem se docela bál, že by to byla sebevražda.. Ale jinak super výkon, chválím všechny Smile

Velda
Admin

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 19. 02. 12
Age : 34
Location : Tábor

https://leagueofnations.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Turnaj guild 2012 - Stránka 2 Empty Re: Turnaj guild 2012

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru